luckáá

Druhy zmrzlin…

Kterou zmrzlinu máte nejraději, a kterou naopak nemusíte?

Nejlepší odpověď
Drap

Všechny ovocné a čokoládovou. Nemusím vanilkovou.

Další odpovědi
pl4toon

Citronovou a vanilkovou

Damiana

Kopíruji svou odpověď starou více než rok, neboť jsem zjistila, že se mé chutě absolutně nezměnily…:-)

Ááá přesný dotaz pro mne! Jsme s mužem velmi zmrzlinomilní a nejsme líní za touto dobrotou vyrazit i do dálek.
Miluji pistáciovou, ale s kousky drcených pistácií; karamelovou s proužky táhnoucího se extra hořkého karamelu; skořicovou; kaštanovou (to je něco!!), pravou vanilkovou, smetanovou.
Zbožňuji i sorbety, ale musí být poctivé! Černý rybíz, pomeranč, rakytník, angrešt, zázvor.
Teď budu sice sama proti sobě, protože riskuji nedostatek této lahůdky pro mne, ale nemůžu být zas tak chamtivá. Jestli budete mít cestu kolem, určitě se zastavte, ale připravte se na mega frontu!
http://www.zmrzlina-2ad.cz/

briketka10

mě chutná vlašskoořechová, maková
a pak tvarohovej bílej nanuček Míša
nemám ráda čokoládovou, vanilkovou,
smetanovou a pistáciovou..
někdy si koupím ovocnou citronovou,
nebo tmavou jahodovou a jogurtovou 🙂

www

Všechny ovocné, ale bez smetany, s kousky ovoce.
Málokdy už ale takovou najdu, jedině u starých cukrářů ☹

Mariuhana007

Já mam rada ovocnou a nemusim čokoládovou a vanilkovou

annas

Ad Damiana. Tvé popisy různých poživatin způsobí, že se mně sbíhají sliny na jazyku. Platí to i u zmrzliny, i když bohužel jsem ji nejméně 5 roků nejedla. 🙂

Damiana

To bude tím, jak jsem děsně mlsná a poživačná osoba:-)) Pět roků? To bych bez zmrzky fakt nevydržela!:-(