orestez

Dovedete vyčíst z tváře, co se odehrává v mozku přihlížející v odkazu níže? Prožívá radost, nebo…?

Žena s cedulkou a smartphonem https://www.y­outube.com/wat­ch?v=WmMMQvgtB6U
Moc mě zajímá váš názor.

Nejlepší odpověď
Kepler

Já jsem tam teda žádný smartphone nezahlédl, ale jestli máš na mysli tu škaredou babu v popředí, tak ty škleby zřejmě znamenají radost a prožívání té zvláštní hudby zároveň. Pane jo, jak se to asi tváří při orgasmu? Sorry jako.

Další odpovědi
dubraro

Řekl bych, že se baví.

orestez

Jestli se nevysmívá protože ve 13. století nechtěla hořet. Pak už to není smích, ale škleb. Nebo slyší falešné tóny s krycím názvem jazz. Nejlepší je Cory.