dust8

Dnes je zase pátek?

Nejlepší odpověď
Kelt

Ano, protože...

To záleží na tom, kdy na tuto otázku odpovídám. Takže za 13 hodin bude sobota. A kromě toho, pátek je pouze u nás, v jiných zemích se dnešní den jmenuje jinak.
Jinak víš co je toto?
Pondělí – pátek
úterý- pátek
středa- pátek
čtvrtek – pátek
pátek – pátek
sobota – pátek
neděle .pátek
Robinsonův sexuální kalendář.

Další odpovědi
Drap

Ano, protože...

Po čtvrtku je vždy pátek. Je to takto, co pamatuji.

paul1

Ano, protože...

Utíká to. Jak říkali Bartoška s Kaisrem: „Čas utíká jako jelen, jenž byl do pr..le střelen“. 🙂

marci1

Ano, protože...

Zas je pátek, náročný to den, poněvadž, chceš-li v sobotu ležeti, musíš se v pátek ožrati! 😄

Rokio

Ano, protože...

Ano, protože to tak je. Podle kalendáře je pátek.

Disraeli

Sobota?

Pondělí.

orwell

Ano, protože...

se to furt cyklicky opakuje a už je na čase s tím přestat!

zjentek

Ne, protože...

…Šel pán po mostě a ten most spadl. Proč? Protože měl narozeniny 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️