hanny 2

Jak je to s registracemi na serveru „Novinky.cz?“

Od začátku roku jsem sledovala otevření registrací,ale bylo zablokováno od loňska.A dnes to otevřu a je tam zase napsáno:
" Přijímání nových registrací do názorových fór bylo 13.1.2012 pro velký zájem pozastaveno. Jakmile vyřídíme došlé žádosti, začneme přijímat nové.

Děkujeme za pochopení.

Vyčkejte prosím na opětovné otevření registrací. Registrace otevíráme vždy na jeden týden každý měsíc ......."

Tak z koho si dělají blázny?

Nejlepší odpověď
kropitko

Asi před měsícem, to měli otevřené, tak jsem se registrovala, v pátek mi teprve přišli přihlašovací údaje. Chce to trpělivost.

Další odpovědi
www

Jednoduše jsou jejich stránky v tomto smyslu přetížené. Mám kliku (viz Tvoje přechozí otázka) 😉
Nezbývá, než brát situaci tak jaká je, blázny si nedělají, spíše mají technické problémy.

Alesh

Jo, jsou to ko*oti 🙂

Na podzim jsem jim napsal a poslali mě slušně do pr*ele, že prej to občas otevřou, ale že je furt nápor. No nevím, jinde na serverech problém není.

terry

jj.
Kdykoli se tam podívám, je to tam :).

Už to ani nezkouším.

A je pravda, že jinde to není. Že by byly nejsledovanější a nejobsazovanější?