Dívky (+18) i ženy, budete dnes také slavit?

http://svatky­.centrum.cz/svat­ky/vyznamne-dny/mezinarodni-den-zenskeho-orgasmu-237/

Odpovědi
marci1

Vida na co ti Brazilci přijdou! My ženy slavit budeme a doufáme, že tím „vhodným“ dárkem k MDŽO nás potěší muži. 🙂

zjentek

Nechápu, proč +18. Vždyť ženská touha (vlastnit, ovládat) a s ní spojený orgasmus se u ženského pohlaví plně rozvíjí už od sedmýho roku věku!

To jako podle tebe mohou mít ženský v USA orgasmus až od 21 let?

dubraro

Málokterá ví, že takovýto svátek existuje, tak pro jistotu vyžadují orgasmus každý den 🙂

dudu

Před chvílí jsem se ptal souseda zda-li už dnešní den začali slavit. Odpověděl stručně a jasně – ne, mé staré to není zapotřebí, protože ona se nejvíc vzruší když z ní slezu a otřu si ho o záclonu.

Nuk nuk

Hm, jasně, tyhle mezinárodní a významné dny mne někdy vskutku udivují. Není tohle spíš svátek pro pány?

Nicméně llogika svátku je asi tak hluboká, jako svátek hned následující den. Vždy 9. 8. všichni opustíme na povel Českou kotlinku a na 24 hodin sem pustíme Skoty a Iry? Asi ne, že.