zjentek

Dělá z nás spojení se zločinem špatné lidi?

U otázky jsem se zamyslel nad systémem/zřízením, které člověk sám sobě na Zemi nastolil a v jehož koloběhu (důsledku) se „vyvíjí“. Myslím si, že mnoho lidí a národů by se chtělo mít jinak a to tedy zejména spravedlivěji, ovšem nemíní si odepřít vlastní, zaběhnuté modely života, potažmo „své pravdy“ (ale to bych se dostal zpět k nastolenému řádu/koloběhu) 🤷‍♂️

Nejlepší odpověď
paul1

Určitě, proti zlu se má bojovat.

Další odpovědi
Ametyst

Když nadvládu nad světem postupně přebírá levice, není divu, že se vše relativizuje a rozmělňuje. Ilegální už není tolik ilegální, ale trochu i legální. Jsme svědky toho, jak se ustupuje svinstvu. Zločin je to, na co ukážou masmedia.