Filip84

Děje se vám to rovněž?

Nebo stalo se vám něco podobného v minulosti? Osobně se obávám, že to je způsobeno úpravou pro emotikony. Všecko fungovalo a kdyby to nechali být, funguje to dál!

Nejlepší odpověď
Malvína

Ano, u všech anket. Nemohu si ani přečíst odpovědi, nelze scrollovat. Mám pocit, že od doby, kdy jsou Odpovědi v tomto vzhledu, nic pořádně nefunguje. Bývalo to lepší…

Další odpovědi
Pankrác

Mě se to děje též. Nevím co s tím je. Dost mně to štve.

aliendrone

JJ, právě teď to na mě také vybaflo. Možná máš pravdu s těmi emotikony, možná je příčina hlouběji. Nesmírně agresivní reklamní a šmírovací prvky se na tom mohou taktéž podílet a popravdě adminovi nezávidím to hledání, kde se to potento. :)
BTW – nabídka emotikonů (z rána ještě dostupná) již zmizela. :D :D :D

TeĎ jsem zkusil zeditovat odpověď a nabídka emotikonů je z5! 😮 😄

elkon

Stalo se mi to dnes prvně. Není to u každé otázky.

cappuccino

Mne to dela taky.

Dvorní šašek

Ano, myslím, že to souvisí s updatem serveru.

Mravenec

Ano, u otázek, kde se nachází anketa. 🤨😯😯

Filip84

A dělá vám to taky u Šaška?

Filip84

Malvína: Je otázkou, jestli tam ty odpovědi skutečně jsou.

Podržme se, pro toto, mnou vyfocené otázky ve formě ankety od Šaška: ráno, když jsem na ní chtěl odpovědět, tak u ní byly 3 odpovědi. Vyhodilo mi to tady tento obrázek, tak jsem to zkusil ještě jednou, a když to nešlo, tak jsem to vyfotil a vrazil tady tu otázku.

A jak jsem se zde vrátil, byly zde dvě odpovědi, od Pankráce a aliendrone, no a v té chvíli mi to zobrazovalo, že u předmětné Šaškovy otázky jsou 4 odpovědi. A potom 6.

Ovšem pokud tu zmíněnou Šaškovu otázku otevřu, tak se tam zobrazí přesně to, co je na fotce, tzn. to „error“ okno a jedna odpověď.

aliendrone

Filip84>>>
U jeho otázky https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-byste-v-kontextu-dnesni-doby-definovali-pojem-pokrok-co-znamena-pro-vas-byt-pokrokovy-clovek NE, zato u otázky https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/o-kolik-stupnu-pokud-vubec-jste-snizili-prumernou-teplotu-ve-vasi-domacnosti-v-ramci-uspory-energii ANO!

Taktéž ANO například u otázky Pankráce https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-radi-paliva-jidla-2 , to vypadá na potíž s databází, dost možná tu někdo poletí do serverovny měnit odcházející HDD, muehehehe. ;) :D :D

Filip84

aliendrone (i Elkon): Zdá se, že to dělá jenom u otázek ve formě ankety, a to jenom u těch publikovaných dnes ráno. To vypadá spíš na softwarový problém, ne?

aliendrone

Filip84>>> Také se mi to zobrazuje u ankentních otázek. Jenže např. mnou odkazovaná Pankrácova anketa je stará 3 dny, tedy NEJEN dnešní. Fór je v tom, že musíš zarolovat až k bottom konci. Takže to na ten disk nevypadá. :)