Avatar uživatele
Filip84

Děje se vám to rovněž?

Nebo stalo se vám něco podobného v minulosti? Osobně se obávám, že to je způsobeno úpravou pro emotikony. Všecko fungovalo a kdyby to nechali být, funguje to dál!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? GM, Mravenec, aliendrone, Pankrác, penny21, smaragd22 před 509 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ano, u všech anket. Nemohu si ani přečíst odpovědi, nelze scrollovat. Mám pocit, že od doby, kdy jsou Odpovědi v tomto vzhledu, nic pořádně nefunguje. Bývalo to lepší…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Filip84 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pankrác

Mě se to děje též. Nevím co s tím je. Dost mně to štve.

Upravil/a: Pankrác

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

JJ, právě teď to na mě také vybaflo. Možná máš pravdu s těmi emotikony, možná je příčina hlouběji. Nesmírně agresivní reklamní a šmírovací prvky se na tom mohou taktéž podílet a popravdě adminovi nezávidím to hledání, kde se to potento. :)
BTW – nabídka emotikonů (z rána ještě dostupná) již zmizela. :D :D :D

TeĎ jsem zkusil zeditovat odpověď a nabídka emotikonů je z5! 😮 😄

Upravil/a: aliendrone

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Stalo se mi to dnes prvně. Není to u každé otázky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Mne to dela taky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dvorní šašek

Ano, myslím, že to souvisí s updatem serveru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mravenec

Ano, u otázek, kde se nachází anketa. 🤨😯😯

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

A dělá vám to taky u Šaška?

Avatar uživatele
Filip84

Malvína: Je otázkou, jestli tam ty odpovědi skutečně jsou.

Podržme se, pro toto, mnou vyfocené otázky ve formě ankety od Šaška: ráno, když jsem na ní chtěl odpovědět, tak u ní byly 3 odpovědi. Vyhodilo mi to tady tento obrázek, tak jsem to zkusil ještě jednou, a když to nešlo, tak jsem to vyfotil a vrazil tady tu otázku.

A jak jsem se zde vrátil, byly zde dvě odpovědi, od Pankráce a aliendrone, no a v té chvíli mi to zobrazovalo, že u předmětné Šaškovy otázky jsou 4 odpovědi. A potom 6.

Ovšem pokud tu zmíněnou Šaškovu otázku otevřu, tak se tam zobrazí přesně to, co je na fotce, tzn. to „error“ okno a jedna odpověď.

Avatar uživatele
aliendrone

Filip84>>>
U jeho otázky https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-byste-v-kontextu-dnesni-doby-definovali-pojem-pokrok-co-znamena-pro-vas-byt-pokrokovy-clovek NE, zato u otázky https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/o-kolik-stupnu-pokud-vubec-jste-snizili-prumernou-teplotu-ve-vasi-domacnosti-v-ramci-uspory-energii ANO!

Taktéž ANO například u otázky Pankráce https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-radi-paliva-jidla-2 , to vypadá na potíž s databází, dost možná tu někdo poletí do serverovny měnit odcházející HDD, muehehehe. ;) :D :D

Avatar uživatele
Filip84

aliendrone (i Elkon): Zdá se, že to dělá jenom u otázek ve formě ankety, a to jenom u těch publikovaných dnes ráno. To vypadá spíš na softwarový problém, ne?

Avatar uživatele
aliendrone

Filip84>>> Také se mi to zobrazuje u ankentních otázek. Jenže např. mnou odkazovaná Pankrácova anketa je stará 3 dny, tedy NEJEN dnešní. Fór je v tom, že musíš zarolovat až k bottom konci. Takže to na ten disk nevypadá. :)

Nový příspěvek