Filip84

Děje se vám to tady rovněž?

Tak už patřím do klubu VIP odpovídajících, jejichž odpověď je tak hodnotná, přínosná, a tak vůbec a podobně, že se zobrazí hned 2× za sebou, asi, aby zadavatel otázky nepřehlédl! Bohužel, taková honorace, jako Mravenec, aby se má odpověď zobrazila hned trojctihodně, to ještě nejsem.

Nicméně, když jsem zadal tu odpověď, tak to dlouho, dlouho, ládovalo, furt nic, a pak vyskočilo okno s chybovou hláškou „Server Error 500“, a že mám zadat odpověď znovu. Tak jí jdu zadat znovu, a ono prd, ono už to tam bylo, a hned takto dvakrát!

Když máte ty dvojodpovědi, děje se vám to také tak?

Nejlepší odpověď
Mravenec

Ano, zpravidla doprovází error. Jsou ale i vyjímky. 😁

Další odpovědi
paul1

Párkrát se mi to stalo, ale některé admin vzápětí smazal.

Filip84

Paul: A taky Ti to hází ten „Server error 500“?

Filip84

Mravenec: Tak potom není chyba na našem přijímači, je to něco, jako ONŽC (Oprava na železniční cestě): taky nevíš, jestli vlak pojede, ještě dnes, nebo za rok, nebo jenom uklízí sníh. Prostě: ONŽC Kommando.

Mravenec

Modlil jsem se, aby se mi u tohoto dotazu odpověď zdvojila. Nezdařilo se. 😀

Filip84

No, vždyť Ti to říkám, že je to, jako ONŽC: trať je dojebaná a neopravují. Z toho je všecko v pořádku a opravují. Nevíš dne, ani hodiny!

Mravenec

😃😃👍