Lukáš Rusek

Dá se z piva vůbec opít?

Vypil jsem asi čtyři piva a neopil jsem se vůbec. Cítím se stejně jako předtím.

Nejlepší odpověď
Schluker

Doporucuju davku ctyrikrat znasobit a to by bylo aby nebylo. Pivem se samozrejme opit da.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Jasně že ano. Ale záleží na více věcech a souvislostech.

  1. Momentální psychická i fyzická dispozice.
  2. Hmotnost osoby.
  3. Kvalita piva co se týká obsahu alkoholu.
  4. Množství piva (4 piva pro normálního chlapa cca 90 – 100 kg jsou tak „na chuť“.)
  5. Čas, během kterého ta piva vypiješ. 4 piva za 4 hodiny ani nepocítíš. Ale řídit auto tedy nedoporučuji.

Kdysi, jako záklaďáci na vojně, jsme si dávali někdy i 8–10 piv, po večeři, na vycházce. A měli jsme co dělat, abychom se pak vrátili, kolem desáté, k útvaru (tomu svému) 🙂

nyjono

4 piva nejsou nic moc.
A taky nepíšeš, co to bylo za piva.
Samozřejmě, že se i po pivu lze opít.
Obsahuje alkohol.
To je přece jasný, ne?

Rocker

Jistě že dá.Bohaté kušenosti z mladých let:-)

Dochy

Dá. Pokud to není Birell.
Ale záleží na okolnostech – Tvé konstituci, kondici, jak dlouho jsi je usrkával.
Po pravdě u mně je to téměř nemožné, protože čím víc vypiju, tím míň mi chutná.

Arne1

Dá. Po jedné grilovačce jsem měl parádní vokno

jáára

Přidej ruma a tři piva. Ono taky nesmíš pít „desítky“ co jsou vlastně osmičky.

Justin1

Já nepiju jiný alkohol než pivo. Tak daleko, že bych se opil, jsem to nikdy nenechal dojít, po čtyřech až pěti pivech už jsem se cítil ospalý a hůř se mi mluvilo a chodilo, ale i tak jsem jednou na cestě z hospody ještě dokázal doluštit sudoku.

Emefej

4 piva jsou na opití málo! Dej deset nebo více a uvidíš.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.