Miroslavst

Co znamená vychýlení zemské osy o 10 cm? Jaký to má vliv?

Zemětřesení posunulo ostrov Honšú o téměř 2,5 metru a zemskou osu vychýlilo o deset centimetrů.
Jaký to má vliv těch 10 cm na Zemi?

Nejlepší odpověď
tom004

To asi nikdo zatím neví. Ale mohlo by to vliv na změny podnebí na jednotlivých kontinentech,nebo změny magnetického pole země, a kdoví co ještě. A nebo dojde ke změnám,které se projeví,až za nějaký čas.

Další odpovědi
mosoj

Co je vychýlení osy země o pár centimentrů. Ono to není po prvé již se to stalo několikrát. Vliv na počasí se ale vyloučit nedá.
Bude hůř.
Také se vám zdá, že čas plyne rychleji a svádí se to na uspěchanou dobu. Já jsem v důchodu a nikam nespěchám, ale jak se urychluje čas tomu se mi ani nechce věřit.
A slyším to od každého, mladého i starého to je jedno.
O urychlení času v souvislostí s časem okolo roku 2012 se ale vůbec nepíše.

Zde je ještě jeden odkaz. S něčím co je tam uvedeného nesouhlasím, ale teorii o době kolem roku 2012 to upřesňuje včetně vlivu kosmického záření na člověka a jeho DNA.

http://www.no­vadoba.estran­ky.cz/clanky/vse-okolo-roku-2012_/galakticke-serazeni-planet-21_12_2012-bude-mit-pro-zivot-na-zemi-zrejme-mnohem-dramatictejsi-dusledky-nez-se-predpokladalo.html

Nedá mi to a ještě podotýkám, že teorií o působení kosmického záření na DNA člověka se dají zdůvodnit i podobné vlastnosti lidí narozených ve stejném znamení.

Zdroj: http://fenomen2012­.net/esej/galak­ticke-serazeni_21-12-2012.htm

Rocker

Budeme se točit na šišato:-)

SajmonModer

Jo, jo, rok 2012 se blíží !! :D ,–)

Zdroj: http://svet20­12.info/