Hawajka

Jaký má vlív sluneční záření na organismus?

Myslím to tak, jaké to má klady a zápory, jestli něco z toho je :D

Nejlepší odpověď
marci1

Sluneční záření je pro člověka hlavně důležité tím, že z něj nejsnáze tělo získá vitamín D, který je pro lidský organizmus velice důležitý. Stačí denně 10–15 minut pobytu na slunci. 🙂
Zápor je v tom, že se to se sluněním nemá přehánět. V nejhorším případě způsobuje i rakovinu kůže. ☹