MonkeyKing

Co znamená dolních 10 milionů?

kdo to je?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… opak horních deseti tisíc …

Další odpovědi
marci1

To jsme my, nedisponující poctivě vydělanými miliardami Kč. 🙂

led

To sú ľudia, občania ČR, ktorým M. Zeman na rozdiel od J.Drahoše je ochotný robiť prezidenta.
bližšie si pozrite v Prezidentskom dueli v archíve ČT http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/120260782­14-volba-prezidenta/218411033­190125-prezidentsky-duel-finale/

xxx3

No, v současné české realitě je to floskule Miloše Zemana. Myslí přece na těch dolních deset milionů naší krásné země a ne na nějaké zazobané oligarchy. Otázka je, jestli do těch dolních deseti milionů spadá Babiš, Kellner, nebo třeba Vráťa Mynář…

Kepler

Vox populis – hlas lidu. Dosud nikdo jej neporazil.

briketka10

Vítězné emoce: Chci být prezidentem dolních deseti milionů, řekl nově zvolený státník:
https://domaci­.ihned.cz/c1-59197840-milos-zeman-prvni-tiskova-konference

anonym

především jde o populistickou frázi, která dobře zní ale pokud se nad ní trochu zamyslíte dává asi takový smysl jako „jamalamadingdong“. Používají převážně politici kteří prostě jen požadují potlesk a je jim v podstatě jedno co za blbost pro něj musí říct …