lukas.zmizik

patříte mezi dolních deset milionů nebo horních deset tisíc?

a podle jakých kritérií jste se ohodnotili ?

Nejlepší odpověď
Drap

dolních deset milionů

Doplňuji:
Z těch horních deseti tisíc sem nikdo nechodí.

Další odpovědi
brillant

dolních deset milionů

www

horních deset tisíc

Doplňuji:
Na vtip odpovídám vtipem 😁

Orange

jiná možnost

Doplňuji:
Záleží podle jakých kritérií, majetek zatím v 19 letech moc nemám. Rozhodně se ale nechci zařazovat mezi průměrné lidi. Samozřejmě bych byl jednou rád navrchu a budu se o to snažit.

anonym

jiná možnost

Doplňuji:
Jsem ještě pod těmi 10 milóny, řekněme posledních 10 tisíc.

anonym

horních deset tisíc

pusinka50

dolních deset milionů

Máš ty čísla trošku přeházené, už není horních jen 10.000 tis, už jich „narostlo“ na horních 100.000

iwrana

dolních deset milionů

ponovotny

jiná možnost

To je fakt divná anketa. lukáš chce asi vědět kdo se to na Odpovědích asi schází, nebo jestli je někdo mezi horními deseti tisíci kdo by zde byl ochoten někomu radit. To s těmi kritérii je je asi pokus jestli se najde někdo, kdo se cítí dobře i když by se měl cítit špatně?? O to víc mě baví reagovat a doufám, že otázka není jen honbou bodů.

anonym

horních deset tisíc

pompo

jiná možnost