Kajoch

Co vás v životě nejvíce nabíjí?

Nejlepší odpověď
mosoj

Teď už je to slabé ( vystříleno), ale není nad pořádnou ženskou v posteli. Od určitého věku tě nenabije ani paralyzér.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Manželka.:-))) Ale i obráceně, někdy vybíjí.:-(((
Ale teď vážně.:-(
Vědomosti, informace, vymýšlení „ptákovin“, podařená práce. 😉

Kepler

Zadostiučinění. Možná i na náhrobku budu mít nápis „já vám to říkal…“ Pozor, neplést si s hypochondrií!

ivzez

Přátelství a hudba.
A také, když se mi něco obzvlášť podaří.

quentos

Dobře odvedená práce – inteligentní pilní studenti; procházky v přírodě…

mzm

Vzhledem k tomu, že mé koníčky jsou doslova na baterky, tak elektřina.. :)

jirka F

Podařená práce, příroda , přátelství(ka­marádské),Hou­baření,Jízda na kole,

kurec

Samozřejmě se to v průběhu života člověka neustále mění
Ale mě nabíjí zakázané věci a obsah kteří by normální lidi neměli vidět a vědět o něm

hapiky

Harmonicky vyladěná siréna!

dudu

Očekávání nových objevů ve vědě a technice a dospívání našich vnoučat.

dubraro

Sex.

zjentek

Půsty.

terry

Úspěch. Když zdolám překázku nebo potíž.

cernaka

setkání s přáteli

Elixír

Pro mně to je nejvíce koncentrovaná láska druhému pohlaví a láska i pochopení lidského života. Nepřítelem je pro všechny lidi čas ve kterém žijeme a úmírame. Čas je branou, kterou je třeba otevřít a vkročit do nesmrtelnosti.

prozaik

Naděje, že umřu a bude všemu konec. Pro nic jiného už nežiju. To si nedělám srandu…