Avatar uživatele
hanka R+

Co vám pomaha na depku…depresi ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4641 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Jedna z mnoha opakujících se otázek

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsem-v-depresi-jak-z-ni-ven

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Depkou netrpím, protože mám tolik činnosti a práce, že na depku nemám čas.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Třeba se nauč plavat, jdi do bazénu, udělej jich 20, vyplaví se ti endorfiny a bude ti lépe.

Pokud se nechceš učit plavat, tak třeba se přemož a vyluxuj 2× celý byt a vytři to se ti endrofiny vyplaví taky.

Pusť si nahlas nějakou pěknou hudbu a zatancuj si

Přemož se a jdi s kamarádkami někam ven –

POZOR: NEPIJ ALKOHOL a NEKUŘ a na DROGY ANI NEMYSLI. Možná to pomůže krátkodobě, že se ti uvolní nálada, ale řešení to není. Po alkoholu ti akorát bude ráno blbě a půl dne se budeš bát vzdálit od klozetu.

Pokud máš depku často zapisuj si od čeho ji máš nebo co jsi před depkou dělala, aby až vyhledáš odborného lékaře jsi nemusela tápat v paměti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

http://paveldan­ko.com/deprese/

Tak mi někdy připadá,že kdo nemá „depku“,nežije naplno.Díky prostředí to slýchávám dost často.Chce se tím v podstatě říct,že dotyčný subjekt má prostě blbou náladu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aloevera5

Depkou taky netrpím. Asi jako hanulka11 – tím, že pořád něco dělám, nemám na ní čas.

Dělej něco a nebudeš mít ani depku ani nebudeš trpět nudou!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Depka? Čo je to? na takú sprostosť nemám čas…
Kto má nejaký cieľ a snaží sa ho dosiahnúť, na depku nemá čas ani myslieť, nie dokonca jej aj podliehať.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Salvaje

Tak mně pomáhá (na jaře a v létě) zajít ven, do přírody, lehnout si do trávy nebo mezi pampelišky… Fakt, ty barvy jsou super :) Když jsem doma, tak nějaká pozitivní hudba. Dobrá je taky nějaká aktivita – u mě to bylo tancování (latina + standard) – člověk se u toho krásně odreaguje :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek