Kazatel

Co to znamená, když vám žena dá? A jakou máte představu, jak často by to mělo být, aby nebyla lakomá?

Nejlepší odpověď
Disraeli

To je trochu mylná interpretace postavení muže a ženy v sexuální oblasti. Bere se to tak, že muž chce sex neustále a žena se občas slituje a „dá“ mu. Samozřejmě ale ženy chtějí sex neméně, než muži, takže by se neměly tvářit jako dobrodějky a samaritánky, když už dojde k aktu. :D Občas samozřejme dělají drahoty (někdy i ve vztahu), aby nevypadaly jako promiskuity a nymfomanky, ale zas ne tak moc, aby nebyly za frigidní, snaží se udržovat míru, zachovat „status quo“, tedy toho principu dobývání (které by nemělo být úplně snadné – jinak by si ani ten muž nevážil té ženy). Ale není to tak, že by se žena slitovala, jen si tak říká, že je ten pravý čas a že protějška dostatečně potrápila. :D
Je to vzájemně uspokojující a prospěšná činnost, dělána převážně ze sobeckých pohnutek. U milujícíh páru (nebo pozorných lidí) zároveň i pro dobro (uspokojení) toho druhého.

Další odpovědi
Filip84

Neexistuje na světě „nepárovatelný“ jedinec. Neexistuje.

Pokud je baba „rypák nevídaný“, prostě Gesicht, že by na to měla mít zbroják, a za snížené viditelnosti zákonem uloženu povinnost nosit kuklu, nebo alespoň kápi, a do toho je vycmrdlá, má škaredé kozy (nebo, ještě horší: nemá žádné!), a tak podobně, tak ale na světě je dost „vyhryzů“, kteří jsou na tom ne-li podobně, tak ještě hůř.

To samé MaŠíBl. Že to má někdo v hlavě „jinak“, a to i hodně „jinak“, no tak má. Paradoxem je, že většina psychicky nemocných jsou ženy. Takže, problém není.

A tak by šlo pokračovat. Reálný problém nastává v okamžiku, kdy se někdo osob druhého pohlaví „bojí“, nebo se jich tak „stydí“, že s nimi prostě vůbec není s to navázat rozhovor. Nebo, když si o sobě myslí. To je častý problém, holka, že by mohla vyhrát soutěž o miss všude na světě, ale ona je přesvědčena, že je škaredá, protože … A pokud je někdo přesvědčen, že je škaredý, tak je škaredý. Platí to ale u obou pohlaví, arciť i ženských je to častější. Nebo si, například, myslí, že je něco víc, protože má titul a vytyčí si požadavky na partnera, ovšem ty požadavky jsou tak nereálné, že takový partner se neobjevil, na této planetě, nejméně posledních šest set let. A tak by šlo pokračovat.

Pokud je chlap z ženské „hotový“, no tak žádný problém, akorát k sobě přitáhne typ, který ho bude tahat na uvařené nudli. Oproti všeobecným představám, „rádi“ to mají minimálně stejně muži i ženy, a objektivním faktem je, že více strádá žena bez muže, než muž bez ženy. Ženská to má, většinou, těžší v tom, že jí nestačí si zajít do „bordeláku“, nebo si prostě, nějak, vrznout. Ale je to silně individuální.

Takže, jak se může „dát“ ženská chlapovi, tak se může „dát“ chlap ženské, i ženské mají „své dny“. 🙂

zjentek

Jo, tak tohle ti poradím. Tohle řešíš podle svý nálady, jinak je to bez smyslu. (; Mimochodem, jsou dny, kdy jsi kámo rád, když je laková, to mi věř! Málokdo z chlapů si uvědomuje a pak se ocitnou v jakémsi zvláštním rozpoložení mysli, kterému nerozumí a když něčemu chlap nerozumí, tak logicky si pustí sportovní utkání, žejo. Když ale chlap nemá náladu na žádný zápas, žena MUSÍ ZBYSTŘIT, být čistě umyta a sexy oděna, protože „nikdy neví“. Pak jsou tady situace/kategorie, kdy žena NESMÍ být lakomá vůbec a to platí když máš svůj den, tzn. bez práce, plný chlastu, grilovanýho masa a ostrých pochutin okolo, prostě seš vyvalenej jak král někde na place, okolo výše zmiňovaný „goodies“ a MOC DOBŘE VÍŠ, že někde okolo máš tu svou samici a že kdykoli se v tobě může už probudit ta správná zvířecí agresivita (neplést s touhou) z toho všeho pálivýho a masitýho a ty tekutý volume… Mně se tato vlna vystupňuje zhruba každou hodinu, takže „drahá“ má CELÝCH 50min. volné zábavy, kdy se může věnovat servírování dalších agresivních doplňků stravy, které mizí v útrobách horkým počasím a pohodou nadrženích hostí… Ale musí být poblíž v pohotovosti a UVĚDOMOVAT SI, že „ten její má den“ a KAŽDOU CHVÍLI ji může zase potřebovat aby upustil další páru a jí vlastně taky. No a když takové „grilování“ tvrá třeba od poledne do rána… Pche, co ti budu… Není- li k tomuto AUTOMATICKY svolná, je lakomá a poohlížej se jinde, bo život bez ženy immervere takto připravené vlastně NEMÁ ŽÁDNÝ JINÝ SMYSL!

A v tom jsem se probudil s prstem v bažantu. (; d; d;

Hele, a jak to skončilo s travou??? Byl už „nervák“ nějak dořešen a vysvětlen? Bo když se na rozuzlení „nerváku“ ptal Filip, tak mně smíchy málem praskla bránice, tak by bylo dobrý mu růst a šum trávy vysvětlit, ať není v ještě větším napětí než ze sexu. (; D; D;
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-pozna-vysemenena-trava-od-travy-nevysemenene

paul1

Už nevím přesně, o kom se Květa Fialová vyjádřila: „Ten? Nikdy mi nedal“. Byl to nějaký herec.