Kelt

Co si myslíte o tomto problému?

Problém se týká reakce žen na styk s mužem. Jednak je to aféra Cimický, že se ženy po několika letech snaží dokázat, že byly znásilněné. No a druhá věc je reakce španělské fotbalové kapitánky , kterou políbil trenér na ústa, i když se jí před tím na to ptal. No a trenér musel odejít z reprezentace. Co na to říkáte? Jaký máte na to názor? Děkuji.

Nejlepší odpověď
elkon

Je to fraška. Cimického znám jen z televize, tak těžko mohu soudit co je, nebo není pravda. Ale je podivné, že se ženy „probudily“ až když je v Americe v módě takové věci odkrývat zpětně. S tou fotbalistkou je to komedie, na které se chce kdekdo zviditelnit.

Další odpovědi
Hlada

Svět je v pořádku snad už jen v reklamě Globusu.

orwell

Chlapci patrně doplatili na neznalost zásad komunikace se ženami, které jasně formuloval jakýsi Jan Kraus zde:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Wp2mzpEZ­Rko

zjentek

Říkám, nedopadne to s ženou dobře. Všeobecně.

Když společnost za kovida dala jednotlivci šanci bonzovat, jednotlivec šel a bonzoval. Bez uzardění. Natvrdo. Ptám se co se asi stalo, když společnost dala ženě šanci cítit se znásilněnou zpětně bez časového omezení, bez lhůty k vyjádření/reakci. Toť řečnická otázka s jasnou odpovědí.

Trochu jsem popil, ale… Tady a teď. V přírodě existuje pouze tady a teď. Nic více okolo. Všichni to víme, ví to zvířata, stromy… Pokud žena tady a teď s vervou souloží jako najatá, třeba s gestapákem, tomáš docela fuk s kým, ovšem neprojevuje žádný odpor, ba při aktu působí právě naopak, je vstřícná no a později, ovšem opět tady a teď prohlašuje, že dříve byla znásilněna, protože v dřívějším tady a teď chápala svůj kladný postůj k sexuálnímu návrhu jako jakýsi vhodný kompromis k dané situaci no a nyní, v současném tady a teď se prostě cítí podvedená a protože vlastně nikdy ani pořádně nevěděla co chce, tak se ani není čemu divit, že v současném tady a teď se za svou vlastní hloupost v dřívějším tady a teď stydí a v jejím pojetí (při schopnostech jejich emocionálního intelektu všeobecně) si nejprve celou situaci řádně přebere především PO SVÉM a zde se rodí spekulace jak NEBÝT „kurwou vlastním přičiněním“ a vážená dochází k jednoznačnému závěru, že jedinou cestou jaxtěch sraček ven je vlastně chiméra znásilnění… tak k tomu bohužel není, vážně není co dodat, snad jen… Pokud bychom za pouhé jejich toto jim vlastní pokrytectví či nevědomost či jak to nazvat, prostě za tuto jejich „mentální přirozenost“, za tu jejich „ŽENSKOST“ je rovnou upalovali či jim vyřezávali jazyky, bezesporu by se cítily znásilňovány a věřme nevěřme, k těmto pocitům by za takové situace měly tady a teď již skutečný důvod. Proto nezbývá, než držet jim palce, aby se historie neopakovala alespoň do té doby, než svorně, jako druh, prozřou (probudí se k hlubšímu uvědomění). Kdy jindy, než tady a teď. Děkuju.

OSHO

Je třeba konečně globálně oddělit muže od žen a bude klid, na rozmnožování se vyberou geneticky optimální jednici

Arcimozek

„elkone“, jde o to, že ty ženy se to styděly přiznat. Kdyby tě znásilnil například takový zjentek, tak bys to taky asi neřekl svým příbuzným. Nebo možná ty ano, ty jsi nad věcí, ale většina lidí to nepřizná. Navíc se to dnes více řeší, proto ty oběti mají větší odvahu s tím vyjít na světlo. Neříkám, že některé ženy si nevymýšlejí, ale není to černobílé. A hlavně, žijememe v jednadvacátém století, měli bychom mít více otevřené hlavy a mozky.

zjentek

Fúúj 🤢 mně je blbě 🤮