tomtttt

Co si myslíte o Rakousku-Uhersku?

Váš názor jaké bylo R-U, jaké by to bylo, kdyby bylo dnes. Srovnání s ČR. Chtěli byste tam žít v té době nebo kdyby bylo dnes?

Odpovědi
kapka

Kdyby bylo dnes a my jeho součástí, tak jsem mohla dneska umět super německy a ušetřila bych si ve škole pár pětek. 😁

ten který je

Kdyby se nerozpadlo,možná by se nedostal Hitler k moci a nebyla by 2 světová válka.

venkovan

Rakousko-Uhersko a současná Evropská unie. V čem je rozdíl. Snad, jen, že za R-U nebyla ve vedení taková byrokracie, respektivě císařství nemělo tolik vysoce postavených úředníků (v poměrnu na plochu a úředníka)