Esiskaa

Co si myslíte o…

Co si myslíte o facebooku ?

Nejlepší odpověď
zjentek

že je to elektronická sociální síť

Další odpovědi
Michal Kole

Taková moderní forma hospody.

Dříve se lidi sešli v hospodě a pokecali, ukázali si fotky

dnes to dělají na internetu, aby nemuseli všichni chodit do hospody

Klára K.

Je to žrout času, co zotročil všechny, co mají přístup k internetu.

klob1

Klárko mě ne!
Nevím,ale já ho nepoužívám ,tak asi nejsem In..Mám raději jiné. FB mi připadá jak ,když se dav lidí zblázní..,ale neodsuzuji je,hlavně,že jim to tam šlape.
Je pravda,že více lidí místo,aby normálně komunikovali,po­vídali si přímo osobně a něco podnikali jako rozumného nemyslím hospody a tak.Tak raději si dělají o obyčejných a normálních lidech pohádky..Spíš jsou nějací zfanatizovaní do virtuality nežli reality..Lidi co většinou tam jsou,tak si o ostatních lidech ,co tam nejsou myslí,že jsou divný,nebo,že by jim ublížili?Nevím,ale už jsem se tím setkal a mnohokrát.

Sůwa

pro Kláru K. – všichni se zotročit nenechají 🙂

Damiana

🙂

bolak

Čau, D. mám otázku mim mísu ;) koukáš taky na vyvolený, ty jako psycholog, je to pro tebe nějakým způsobem zajímavý? :)

(Píšu ti to sem, protože někdo tam nahoře něco změnil a už ti nějak nemůžu posílat zprávy.)