vas999

Nejsou odpovědi.cz vlastně taková sociální síť?

Odpovědi
autacek

No, spíš zájmová skupina v sociální síti, kdy pár vyvolených školí svými moudry zúčastněný zbytek, případně zabíjí nudu, či v tom lepším případě mají pocit užitečnosti, bohužel však bez ohledu na relevantnost a správnost jejich odpovědí 😉

ivzez

Někdy mám pocit, že sociální síť trochu suplují…

zjentek

AUtácek, žes toho tady ale správně naodpovídal......

autacek

Alespoň průměrně inteligentní člověk si dokáže na naprostou většinu svých otázek najít odpověď prostřednictvím vyhledávače a to co nenajde vyhledávač, tady rozhodně nenajde. Možná tu najde skupinu fajn lidí, co se snaží pomoci, problém ale například je, že nejde vynegovat, třeba palcem dolů, vadnou odpověď a ta vypalcovaná nahoru čím dál víc vyjadřuje pouze sympatie palcujících od skupiny mu blízkých palcátů 😉 V deseti zlatých uživatelích, zavrtaných zde již řadu let, kdy nově příchozí přijdou a zase rychle odejdou, ale jiný výsledek být asi ani nemůže.

ivzez

Nenajde tu všechno,
co nenajde vyhledávač, ale část ano.

vas999

Náhodou, můžeme špatnou odpověď nahlásit. Jenom je pak odstraněna úplně…

autacek

Špatná odpověď není důvod pro nahlášení a neodporuje pravidlům.

ivzez

Záleží na tom, jak špatná.
Nesmyslná (nesrozumitelná) odpověď pravidla porušuje.

autacek

Třeba Vaše nedávná odpověď o uplatnění bonusu na dítě v následujících třech letech byla srozumitelná až moc a běžný uživatel na tu blbost mohl jen nechápavě koukat. Nakonec kamsi zmizela i celá otázka, včetně diskuse. Hm…