autacek

Co se vám v posledních čtrnácti dnech podařilo a udělalo vám radost?

Nejlepší odpověď
Drap

Radost mi udělalo, že jsem se každý den v posledních 14 dnech probudil.

Další odpovědi
zjentek

Spousta věcí, to nelze vypisovat. Mně nadchne i to, co jinýho maximálně na*ere. Je to podobnej pocit, jako to popsal Drap ve svý odpovědi o tý morbidní radosti ;)

lota

Pořád ještě pracuji na zahradě, dělám skalku a konečně začíná vypadat pěkně – to je radost. A k tomu mi drahý pořídil slamák – modrý – nějaký takový: http://blazena­bozena.cz/kata­log-BB/damsky-letni-klobouk-almeria-modry/ – když dělám na zahrádce, ale těším se, že ho užiju i na dovolené. Tak to je taky radost.:-)

ivzez

Nevykáte, takže se asi jednotlivců neptáte
a za všechny si odpovědět netroufám…

Kepler

Život je pestrý, obvykle mě každý den na*ere někdo jiný. Teď mám radost, že za poslední týden mi takto život nezpestřil ještě nikdo.

Jiří Bohumil

Bylo toho víc. A všechno co mě nenase*e, tak mi dělá radost. A souhlasím i s Drapem a ještě doplním, když mě nic nebolí. Ale to už běžné není. ☹

annas

Ad ivzez,

v otázce není nutné psát Vy. Nejde o dopis, přece na Odp. jsem si všichni rovni – uživatelé – takže vy vyjadřuje neformální vztah.

ivzez

Já vím, jen jsem nedokázala odolat…

led

Otázka nie je vykanie, ale všeobecné oslovenie neznámeho počtu užívateľov. Takže dokonca je aj gramaticky spávne položená.

Tiež som nedokázala odolať. 🙂

ivzez

(((–:

Vladislav II

Že jsem pomohl lidem, kteří potřebovali pomoc a že jsem nějak napsal písemky ve škole.

ivzez

Proč neodpovídáte pod otázkou?

sesednizkola

Protože je tady novej a nezná to ještě tolik.