zvonisek

Co se stane, když někde v poušti zemře slon?

Bude to mit za následek globální katastrofu?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Předně je dobré si říci, že sloni se na poušti obvykle nevyskytují .Jejich přirozeným prostředím je savana.
Pokud by se slon nějakým nedopatřením dostal na poušť, pravděpodobně by uhynul velice rychle kvůli nedostatku vody a potravy.
Pokud by se jednalo o jednoho slona, který by se takto náhoduo ocitl na poušti a tam zemřel, žádnou globální katastrofu by to nepředstavovalo.

Další odpovědi
Drap

Ne, nebude. Neni jediný důvod proč by to mělo způsobit globální katastrofu, nezpůsobí to ani katastrofu lokální.