Rokio

Co říkáte na odpovědi na tuto otázku o Romech? Odkaz na otázku je v popisu.

Zde je odkaz: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/taky-nenividite-rasisisty
zdroj: Odpovědi.cz

můj názor: Podle mě všichni Romové nejsou takoví, i když většina Romů se chová špatně. Takových 10 % je v pohodě. Zbylých 90 % zneužívá sociálních dávky a nepracují. Spousta z nich krade a nechodí do školy. Nemálo z nich páchá trestnou činnost. Nejsem ale rasista. Nevadilo by mít jako spolubydlícího Číňana nebo Afričana, pokud umí alespoň trochu česky, nebo používá anglický jazyk. Jednomu černochovi jsem dokonce pomohl najít směnárnu ani ne před rokem.

Odpovědi
Drap

To neni otázka o Romech. Opět jsi špatně četl. Otázka je o Cikánech.

Pepa25

Odpovědi (i ta vaše) jsou stejně jako většina české společnosti protiromské. V této věci jsem upřimně rád, že mám menšinový názor,

Rokio

Drap: Díky, Drape.
pro všechny: Místo slova Rom má zde být použito cikán