simča9000

Taky nenívidíte rasisisty?

Sem ciganka a nenávidím lidi kteří si myslejí že když se jeden cigan chová jako k***t tak jsou takoví všichni. To je jakobi jsme mi nesnášeli čechy jen protože …nějací z nich třeba šikanují také je nefér obvinovat všechny! Třeba moje sestřenice když byla mladší bydleli v praze al jakmile vyšli z bytu házeli po nich češi vajíčka a v škole jim nádavali černý držky. Je to opravdu nefér a i mi máme srdce a ubližuje nám když nám ve škole nebo venku řeknou jee cigan nebo hej černá hubo atd. Rasisti by se měli stydět a doufám že se někteří zamyslí nad tím jak jsou blbí a že to bude v poho. Mimochodem zařadila jsem to do ostatní právo protože i my mám pávo ka život!!!!!

Nejlepší odpověď
iceT

Nemám ráda cikány,a nejsem rasistka,jiné rasy mi nevadí.
CO mi vadí je to,že neumíte řádně česky,ale za Čechy se považujete.Pobíráte dávky za nic,do práce nechodíte,děti do školy neposíláte,když bílá žena napomene vaše dítě,(nedej bože,kdyby mu dala pohlavek)tak hned vyhrožujete nožem v zádech,bydlíte skoro zadarmo,když dům zničíte,tak dostanete nové bydlení+ další a další a další věci.Vy se divíte,že vás cikány Češi nemají rádi,ale už nevidíte proč tomu tak je.
Kdyby cikáni chodili do práce,chovali se slušně,neprak­tikovali rasismus obráceně,tak by nikomu nevadili.
Neznám slušného cikána.
Doplňuji:
Je snad rasismus chtít aby se někdo choval slušně, pracoval, odváděl daně, nekradl a respektoval zákon a zásady slušného soužití? Je rasismus když mi vadí neustálé zneužívání sociálního systému? Mám si snad ve vlastní rodné zemi připadat jako mimozemšťan ve chvíli, kdy poslouchám řeči o tom, že „oni“ jsou oběť nás, kteří je nechápeme a že vlastně „jejich“ chování je obrana proti „naší“ nesnášenlivosti? V čem jsou nesnášenliví můj syn a čtyřletá holčina z linkovaného článku? Co bylo tak „rasistického“ na snaze strážníků uklidnit pouliční mejdan?
http://pravypros­tor.cz/jsem-rasista/
si napřed přečti kdo je rasista,lidem jen vadí nespravedlnost

Další odpovědi
Drap

Hodnotím lidi podle toho, zda dodržují zákony, společenské normy a taky podle chování a podle toho, zda se umí vyjadřovat v jazyce té země v které žijí.

Awe

Právo na život máte,ale jestli chcete žít v klidu běžte jinam.Bohužel vy nemáte absolutní právo nadávat na čechy a slováky jelikož to není váš stát.Stejně tady bude zanedlouho dusno a uvidíme kam až to dojde.To co se děje s naší „oblíbenou“ menšinou už překračuje všechny hranice lidskosti.Chcete žít svým životem?Bez práce,krádeže,ná­silnosti, tak bežte jinam…

PS:Zdroj wikipedie:
Počátkem 15. st. se objevují ve střední Evropě, kolem roku 1420 ve Francii a Itálii, 1425 ve Španělsku a počátkem 16. st. na britských ostrovech a ve Skandinávii. Zpočátku jsou Cikáni v Evropě bez problémů přijímáni a často získávají od panovníků ochranné listy, jelikož jsou považováni za poutníky.[45] Na jednotlivých územích tak dostávají průvodní listy, za které odvádějí poplatek za ochranu. Jejich způsob života je však natolik odlišný od života usedlého obyvatelstva, že záhy dochází k prvním sporům mezi kočovníky a starousedlíky. Jedno z prvních a nepříliš lichotivých líčení Cikánů na území Německa pochází už z roku 1417 od dominikánského mnicha Hermanna Kornera, který ve svém díle Chronicon píše: „byli velmi ošklivého vzhledu, černí jako Tataři. Putovali v kolonách kolem, nocovali za městem na polích, protože se velmi oddávali zlodějství a báli se, že by je ve městech napadli.“[46] Stejně nelichotivě se vyjadřuje i Etienne Pasquier, který podobně okomentoval příchod Cikánů do Paříže v roce 1427.[46] Postupem času se v celé středověké Evropě ustálil v písemných záznamech neměnný topos kočovných Cikánů: Cikáni jsou oškliví, oddávají se nicnedělání, žijí z krádeží, táboří na polích, jsou to vyzvědači Turků a Tatarů, žebrají, předpovídají budoucnost, ovládají magii, nemají žádné náboženství, nemají vlast.[47] Cikáni tak byli v Evropě stále více vnímáni jako cizí, nebezpeční a nepočestní, což vedlo k tomu, že se maximálně distancovali od usedlých obyvatel. Od konce 15. století byla ve stále více zemích proti nim vydávána nařízení. Cikáni byli vykázáni roku 1493 z Milána, z Lindau a Freiburgu v letech 1497 a 1498, Španělsko roku 1499 kočovníky vyzvalo, aby se buď usadili nebo do 60 dnů zemi opustili, Francie je vykázala roku 1510, Portugalsko 1526, Anglie 1530, Dánsko 1536, Švédsko ve 40. létech 16. st., Kolín nad Rýnem povolil pobyt jen Cikánům počestným a netrestaným.[46] Pronásledování Cikánů ve střední Evropě navázalo na předchozí pronásledování čarodějnic. Vyvraždění údajných čarodějnic mělo zamezit používání kouzel a magie, zatímco vyhubení vlků a Cikánů bylo chápáno jako krocení a přemáhání přírody.[48] Vlci a Cikáni byli navíc považováni za hospodářské škůdce.

Tak co tady chceš teď řešit?Vy jste odpad lidstva!
Doplňuji:
Jinak taktéž nejsem rasista…Vezmu si domu 5 číňanů a 4 afričany jako spolubydlící…Takže ne!Nejsem rasista,cikáni nejsou rasa

ladaadal

Myslím, že Drap to vystihl. Když jsi tak IN, zkus občas místo hulení zajít do školy na pár hodit češtiny. Žiješ v České Republice, respektuj její úřední jazyk a její zákony.

anonym

Miluji jejich písničky ve 2 ráno, taky chválím jak si udržují domovy a okolí kolem něj, třeba sběrem starého harampádí a odvezení do sběren. Obdivuji jejich školní docházku, jsou tak chytří, že jim stačí pár měsíců v roce být ve škole. Taky jak pomáhají charitám, třeba půjčením peněz od občanů na ulici, hlavně od starších, nemohoucích a dětí, které tím učí lásku k bližnímu svému. A ta jejich týmová spolupráce je perfektní, zejména k ochraně svého jedince.

www

Podle dnešního a ryze českého ‚výkladu‘ pojmu rasista bych musel nenávidět sám sebe! 😁
Doplňuji:
Stručná odpověď je proto NE !!

jirkajirka

Opravdu cigánum je ubližováno.Jsou to pracovití a slušní lidé. I náš stát je má rád. http://www.zkra­covatko.cz/y2RhLG
Doplňuji:
http://www.zkra­covatko.cz/tlWI­lo

cochee

Na toto nebudu odpovídat, byl bych zablokován, to mi nestojí za to.

postcd

pokud nenávidíš rasisty, tak možná nemáš daleko k tomu abys byla podobná.
já nemám rád bezohlednost ale nenávist je silnější a to asi nemam, alespon ne k rasistum obecně.

flodur

No coment-bez komentáře

http://www.you­tube.com/watch?v=VO7Ngr8­7wJ0

Damiana

Nenávidím v první řadě vás – cikány. IceT popsala přesně i mé pocity. Nevím o co ti jde, máte se tu jak prasata v žitě. Ale to je vaše mentalita – stěžovat si a chtít pořád víc a víc. Stále máte nataženou ruku a dojíte zem, která není vaše, parazitujete na našich slušných a schopných lidech, kteří pracují, vzdělávají se a pracují proto, abyste vy mohli bezostyšně ničit to, co jste nevybudovali, okrádat, vyhrožovat atd. Neznám jediného slušného cikána. Všichni jste prolhaní zmetci. Do jednoho.
Doufám jen v jedno. Že se s vámi už brzo spravedlivě zatočí. Protože nemakat, jenom rodit jako jabloň, rozkrádat cizí majetek a ubližovat (fyzicky i slovně), ale chtít se značkově oblékat, jezdit si s obřími nákupy taxíky, šmelit, prodávat drogy, prostituovat, celé dny trávit v hernách apod., to vám tu už dlouho tolerovat nebudeme, na to se připrav.
Když vidím bandu vyžraných, rozeřvaných cikánů, kteří mají k prasknutí narvaný koš jídlem, vybírají zboží podle toho, co viděli v reklamě nebo jak se jim líbí obal a vedle nich stojí česká žena s malým dítětem, která přišla ten den už ze své druhé práce a přesto obrací v ruce každou korunu, jestli mu může koupit jednu nebo dvě koblihy, je mi skutečně fyzicky zle.

zzzzz

Já rasista nejsem. Mám ale odpor k cigánům. O nenávist se nejedná. Nepřeji jim nic zlého, přeji si, aby odcestovali. Ti, kteří pracují a vzdělávají se a nepáchají trestnou činnost mi nevadí, ti mohou zůstat. Je nutné, aby si uvědomili, že jsou zde na nezvané návštěvě. pokud se nehodlají přizpůsobit, tak ať táhnou.
Kdybych si měla vybrat zda budu bydlet vedle rasisty nebo vedle cigána, tak si raději celou ulici zaplním rasisty.

Andre5000

Mohla by si alespoň vědět, že Cikán, podobně jako třeba Čech, Slovák, Egypťan se píše s velkým počátečním písmenem. To se týká i názvů měst. Podle mého to, že někdo nenávidí Cikány není rasismus, tam je problém jiný.