dust8

Co přejete Putinovi za všechno, co způsobil?

Nejlepší odpověď
zjentek

Ať je živ a zdráv.

Další odpovědi
Ametyst

Nevím, co způsobil Putin, a co všechno se na něj svede proto, že ho celý Západ nenávidí. Ukáčka nejsou beránci, a Ukrajina, i když válčí, vyváží potraviny- světě, div se, nepotrebuje žádnou humanitární pomoc. Tady něco nehraje.

da ny

Netuším, v jakém duchu očekáváte odpovědi….
Nikdy bych si nedovolila a neměla tu „drzost“, přát člověku něco špatného.
Vždy jen stálé zdraví, hojnost všeho, čeho je k životu třeba, spokojenost v osobním i pracovním životě. Každému, tedy i jemu.

jirka F

Aby jeho duše byla pálena. Navěky v pekle.Jinak aby si užil zdraví dokud žije.