Katusa

Co pomáhá na bolavě popraskané koutky rtů?

Už měsíc mažu nejrůznějšíma mastičkama a jelením lojem, ale nepomáhá nic…

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mam-praskly-koutek-u-rtu-cim-to-lecit

Další odpovědi
Myshaak

Doporučuju zázračný kelímek od Oriflame, mám ho vyzkoušený na různá drobná poranění, funguje skvěle…

Zdroj: pece-o-rty.heureka.cz/o­riflame-zazracny-kelimek-15-ml/

Venka

Já ihned namažu propolisovou tinkturou,rovněž pomáhá i na afty a různá poranění, třeba když se říznu, trochu to štípe,ale zahojí se brzy. V lékárně je to pod názvem propolisové kapky, cenově kolem padesáti korun a vydrží neskutečně dlouho.

Motolka

Já si nemohu vynachválit:

Aloe Lips – balzám na rty z Aloe vera, jojobového oleje a včelího vosku (35 % aloe)

Trpím (tedy spíš trpěla) také koutkami, aftami a opary.

Zatím to pomohlo každýmu, komu jsem ho doporučila.

Více dalších informací na webu (link) pod Stáhnout Info „zde“

Zdroj: http://aloeve­ra5.mypage.cz/me­nu/produkty/top-12-nejzadanejsi

dědapetr

Panthenol-krém na rty 7%.pomáhá i dětem a dospělým .

aloevera5

jey má pravdu. Vaše tělo je totiž zatíženo špatným ovzduším, stresem, špatnou stravou atd. To vše se potom nejdřív projevuje na špatné pokožce, máme vyrážky, dělají se nám afty, koutky a opary, máme špatné vlasy, nezdravě tloustneme a potom časem i zdravotní problémy. Posledním stádiem je potom rakovina. Na toto téma už jsem psala v jiné diskuzi.

Je velmi smutné, kolik lidí téměř o své tělo nedbá. Řeší sice boláčky, které ho nárazově trápí, ale většina lidí si vůbec neuvědomuje, že naše tělo potřebuje především péči zevnitř.

Aloe Lips Vám také mohu doporučit, ale hlavně si vyčistěte pořádně celé své tělo.

Zde se velmi osvěčili Aloe Vera nápoje (alepoň s 80% aloe, lisované za studena – jinak nemají účinek) na kompletní očistu těla a pro „silnou“ očistu Clean 9

Aloe má v sobě veškeré vitaminy (včt. vitamínu C, E, betakarotenu, provitaminu A, B12 atd.), minerály (hořčík, mangan, zinek, měď, chrom, vápník, sodík, draslík atd.) – dohromady 75 známých složek, které naše tělo nezbytně potřebuje.

Zdroj: http://aloeve­ra5.mypage.cz/me­nu/produkty/ka­talog-a-cenik

jey

Vsechny rady doposud sice pomahaji k uklidneni bolave popraskanych koutku, ale neresi problem/duvod. Mate nedostatek vitaminu a proto hlavne B complex, C, E, a mineraly take neuskodi !
Nejlepsi radu dostanene v obchode s homeopatiky, kde Vam jiste poradi ale i hned vyberou l e c e b n y prostredek.

Džuls

Ja používam med, pravý včelí od môjho dedka a krém z lekárne Kosmín, samozrejme, hojivý zázrak z Oriflame . Skús zájsť k lekárovi, lebo keď to máš dlho, tak to bude nejaký zdravotný problém.

elektrikář

Mně vždy pomohla kombinace B komplexu a vitmínu C a tamponování heřmánkovým odvarem.