Monika01

Co dělat,když nemizí prasklé koutky u rtů?

Dobré ráno,

Už asi týden mám prasklé koutky u rtů,zatím nepozoruji žádné zlepšení.
Koutky si pravidelně mažu mastí,kterou mi doporučila lékarnice,ale pořád nic. Ještě se mi nechce chodit za doktorkou,chci počkat tak do pátku. Neznáte nějaké „babské rady“ jak se koutků zbavit? Mám je docela hodně velké,a vypadám jak klaun.

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

může to být i nedostatek vitamínu B – kupte si B komplex nebo pivovarské kvasnice a dočasně (!) si trochu zvyšte doporučené dávkování

Další odpovědi
anonym

To, nač se ptáš, si dej do vyhledavače, jako každý, kdo neví, vyjede ti spousta stránek, kde je o tom psáno, třeba:
http://prozeny­.blesk.cz/cla­nek/pro-zeny-zdravi-zdravi/270579/mate-stale-popraskane-koutky-ust-muze-jit-o-skrytou-infekci.html

Emefej

Začni mlsat Pangamin.

briketka10

důležitý je i vitamín C