BurTon

Co dělat s popraskanými rty?

Zdravím… Před dvěma dny se mi začali nějak vysušovat rty, tak jsem si je venku furt vlchčil a jak byla zima, tak mě popraskaly. A teď mi to vadí při líbaní… Nevím co si o tom holka má myslet. Jak je dám co nejrychleji do pořádku?
Doplňuji:
hanny 2 > čím?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Mazat,mazat,ma­zat!!!A neoli­zovat si je venku!
Doplňuji:
Zkus se inspirovat tady – http://www.om­lazeni.cz/cas­to-suche-a-20-71103-0.html
Jinak ten jelení lůj,jak radí Redog nebo Tender care – zázračný kelímek z Oriflamu.A hod­ně pít!

Další odpovědi
Redog

nejlépe jelením lujem :)

Tom.Noddy

Mazat..a hlavně – hodně pít!!!!

Rocky

Mazat buď jelení lůj a nebo ja osobně používal sádlo, a to vždy pomohlo

hanulka11

hlavně venku nolizovat rty -toto počasí je hodně vsušuje

měj v kapse tyčinku/koupíš v každé lékarně nebo drogerii/ s jelením lojem , nebo s aloe vera a vždy jakmile ucítíš že je třeba ..rty si přetři – během dvou dnů nastane zlepšení

Džuls

Večer pred spaním si ich natri poriadne medom, nechaj cca.20 minút a potom zotri, alebo zjedz 🙂 A inak, rovnako mám dobré skúsenosti s jelením jolom a ešte lepšie s ,,hojivým zázrakom" od oriflame.