ahold

Je pravda, že po vitamínech řady B se tloustne?

V přípravku jsou: Vitaminy E, B1, B2, B5, B6, B12.
Doplňuji:
Jedná se o ANEUROX – DOPLNĚK STRAVY.

Nejlepší odpověď
briketka10

Ano, kdo ztrácí chuť k jídlu tomu
se dokonce doporučučují a celá
řada vitamínu B komplex ten, kdo
má málo červ. krvinek se píchají
injekce B12..
http://zdrave-vitaminy.cz/in­dex.php?option=com_vir­tuemart&page=shop­.product_deta­ils&only_page=1&pro­duct_id=22&pop=­1&tmpl=componen­t&=0&vmcchk=1&I­temid=59
Doplňuji:
omlouvám se za chybu..

Další odpovědi
mosoj

B komplex nezvyšuje chuť k jídlu , ale rostou po něm rychleji buňky. Bohužel i ty zhoubné !!!! Takže kdo má rakovinu nesmí hlavně B 12 !!! Vlastní zkušenost.
Lékař mně je odmítl píchat !

marci1

Vitamíny skupiny B užívané ve větších dávkách zvyšují chuť k jídlu a tím dochází k přibývání na váze. Užívat by se měly jen v přiměřeném množství.
http://www.ces­kaordinace.cz/tlou­stnuti-po-vitaminech-rady-b-ckr-891-6811.html

pusinka50

Po vitaminu „B“ člověk pociťuje hlad dříve než normálně a tím, že jí víc jídla, tak přibírá na váze. A vzala bych v úvahu odpověď mosoje, jestliže mluví z vlastní zkušenosti.

zjentek

ne, ale v přípravku tě nic kloudného opravdu nečeká

Krakis

Po žádných vitamínech se netloustne,jen některé zvyšují chuť k jídlu.Mimochodem-znám lepší doplněk stravy,který není chemický a má všechny vitamíny,co píšeš.Akorát místo B5 má B4 a navíc C. PIVO ! (to není legrace,ale fakt)

kick882

Ano, většinou to může podat prakt. lékař a to třeba tehdy, pokud pacient trpí anorexii (nemyslím jenom mentální – na to by ani ten pacient nepřistoupil, je tu ještě druh anorexie, kdy pacient ztrácí chuť k jídlu aniž by to třeba nějak zaregistroval) Třeba po vitamínu B12 se přibírá, ale tady mluvíme o větším množství (takže ne třeba po ovoci, zelenině aj. kde je toho opravdu málo, tkz, stopové množství, tam nám to spíše přispívá)

briketka10

zjentku

to teda nemáš pravdu já nemůžu
jíst třeba některou zeleninu a i
potraviny, když užívám Pangamin
tak je v něm to co potřebuju víš..
 http://pangamin­.cz/page/bifi-plus.php

zjentek

pangamin, od svého vzniku, už několikrát změnil své složení k horšímu, ale pořád to ještě není velké zlo, klidně bašti, až to bude složením na hraně, tak ti řeknu ,)..jo a von ti v něčem pomáhá?

briketka10

no právě, že jsem po něm přibrala
vážila jsem jen 55 a teď mám 62kg
jsem anemická po taťkovi užíval Fe
a píchali mu B12 byl ozářený, když
pracoval na stavbě atomové el.jako
bezpečnostní technik a já to mám
asi po něm kdoví..na spoustu jídel
mám alergii..

briketka10

tím, že je užíváte tím
větší máte chuť k jídlu