Avatar uživatele
AVATAR666

Jakej pangamín je podle vás nejlepší?

Jakej pangamín je podle vás nejlepší?
Doplňuji:
hm

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5129 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Ten nepangamínovější. Rád bych poradil, ale ve wiky jsem odakz na pangamín nenašel. (A nezlom si jazyk při čtení 🙂 🙂 )

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
HOMER

Prebiotika BIFI PANGAMIN je přírodní přípravek, obsahující 50 % kvasničné biomasy a 50 % zakysaného odtučněného mléčného polotovaru s obsahem bifidobakterií a laktobacilových kultur s dietetickoochran­nými účinky. Pivovarské kvasnice jsou přírodním zdrojem vitaminů skupiny B, enzymů, stopových prvků a dalších látek, jejichž úloha je v organizmu nezastupitelná. Přítomnost užitečné mikroflory je významná zejména pro obnovu bakteriální rovnováhy po jejím porušení vlivem vnějších faktorů: při léčbě antibiotiky, vlivem ionizujícího záření, nesprávnou výživou, vlivem stresů apod. PANGAMIN BIFI podporuje zdravý proces trávení, funkci jater, ledvin a ostatních orgánů, má pozitivní vliv na imunitní systém. Rozhodujícím způsobem ovlivňuje vstřebávání důležitých živin. Doporučuje se při velké psychické nebo fyzické zátěži a sportovní činnosti.
Nedávno v jednom nejmenovaném časopise padla otázka, zda má ještě cenu v dnešní době, kdy je na trhu mnoho jiných moderních suplementů, užívat Pangamin? Odpověď byla jednoznačná a strohá a dala by se shrnout do jediného slova: NEMÁ! Já si to tak jednoznačně nemyslím, a proto jsem se rozhodl napsat tento článek.Říká autor článku(odkaz ve zdroji).

Zdroj: http://www.ikul­turistika.cz/cla­nek_80.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

Pangamin s pupalkovym olejem.Ma vsechno co zakladni rada Pangaminu+ ten pupalkovy olej.Ale to jsem ti prece psal minule 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Eloška

Co je to pangamín ? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Souhlasím s Homerem, v dnešní době je Pangamin už překonaný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek