Deli

Co nejčastěji snídáte v pracovní den?

Snídaně je nejdůležitější jídlo, nezanedbáváte ji?
A pokud je v týdnu uspěchaná, dopřejete si lepší snídani o víkendu?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Kávu s mlékem, někdy čaj,
chléb s máslem plátkový sýr -rajče, paprika
jindy bílý jogurt s medem
dneska suchý rohlík /byla to změna už jsem ho neměla dlouho/přišel k chuti

Zkrátka to není stejné , záleží co najde mé oko a nač je chuť.
Ale snídám pravidelně, bez snídaně bych nefungovala.

Další odpovědi
hanny 2

Ovesnou kaši /instantní EMCO/,do toho ovoce a čaj.
Bez snídaně bych nemohla fungovat.

Andělé

Ovesnou merunkovou kaši nebo koktejl-(mléko,banán,med,o­ves.vločky,vše rozmixuju.)
K tomu velkou sklenku Nescafé s cukrem a mlékem.
O víkendu dělám dětem míchaná vejce se slaninou a k tomu čerstvé křupavé rohlíky nebo koláč,buchty apod.,které o víkendech peču.
V týdnu syn snídá cereálie s mlékem a dcera oves.kaši nebo čerstvé pečivo s něčím.
Doplňuji:
Jami155,my jsme na sladké:-),ovesná kaše a cereálie jsou sladké,tak si děti s chutí dají,ale kdyby byly přírodní bez cukru,tak to nesní:-) Ta ovesná kaše je fakt výborná,je instantní,takže rychlá,sladká a zároven zdravá.Ale o víkendech to nechcem se zdravím přehánět,tak se cpeme nezdravě:-)a v týdnu pak zase zdravě:-)

dědapetr

Chléb celozrný a tvarohovou pomazánku a k tomu zeleninu.

anonym

Měla bych snídat jako dědapetr,ale pracuji na směny,tak se to ne vždy daří.O víkendu mám ráda čerstvý rohlík s máslem a domácí džem a kakao.Andělko,ob­divuji.Tak by to asi mělo být.

annas

Snídám krajíc černého chleba namazaný máslem, na to plátek šunky a potom si dám kávu. Někdy vajíčko naměkko. Ke všemu hodně zeleniny.

Na doporučení Hanulky jsem vyzkoušela chléb namazaný meruňkovým džemem s plátkem sýra. K tomu zelený čaj.
Moc dobré. Hanulko, ještě jednou díky.

baghira

Snídani zanedbávám. Ve všední dny obvykle nesnídám, nanejvýš dám v práci malou svačinku. O víkendu někdy snídám, někdy ne, jak se mi chce.
To, že snídaně je nejdůležitější jídlo, považuju za mýtus.

Drap

Čaj, chleba, máslo, sýr

barnajka

Ještě několik nazpátek jsem žila opravdu „zdravě“: nesnídala jsem, nesvačila, neobědvala, nesvačila… První jdílo jsem si dala až po příchodu ze školy domů, někdy kolem 17.hod. Samozřejmě, že jsem na to zdravotně dojela, takže návyky jsem musela postupně změnit. Snídat se učím teprve pár měsíců a moc mi to nejde, brzo ráno na jídlo prostě chuť nemám. Vždycky to řeším aspoň malým bílým jogurtem, pribináčkem nebo kouskem ovoce s 2 plátky polystyrenu (to je takový ten chlebíček z pufované rýže, chlapi tomu obecně říkají polystyren :))
Občas udělám změnu a dám si skleničku dětské ovocné přesnídávky a pár piškotků k tomu – na mňamkách pro děti já zkrátka ujíždím :))

petka

Kazdy vsedni den si k snidani davam zeleny caj a k tomu bud ovesnou kasi s ovocem nebo vlocky s mlekem nebo rohlik s maslem nebo marmeladou a jogurt,ovoce a kdyz nemam rano hlad, tak si dam minimalne ovoce a jogurt,abych nastartovala metabolismus a hlavne nejak fungovala…

quentos

obyčejně něco sladkého ke kávě a čaji ;{)>

terry

Jak kdy. Dnes 1/2 papriky plněné sýrem Cottage + tmavý chléb. Bílá káva.
Někdy si ráda pochutnám na bílé kávě a čerstvém bílém rohlíku s máslem medem či marmeládou.
Občas i ovesnou meruňkovou kaši.