ten který je

Pracovní den

Jak se těšíte na zítřejší nástup do práce a zahájení reformy?:-D

Odpovědi
anonym

ach jo to už je zítra ne netěším se nějak jsem zlenivěla přes svátky,nejhorší je pro mě vždycky první den než si zvyknu pak už to jde

Miroslavst

Těším, protože se konečně
http://blog.sme­.sk/blog/2747/64318/cla­nok_foto.jpg

venkovan

V pohodě – dokud nesleze sníh nemohu pracovat. To je úděl některých profesí které se vykonávají pod širým nebem.
Ve své podstatě raději do práce, než do banky pro provozní úvěr na pokrytí nákladů daných nevlídným (pro práci) počasím.