peterd108

Co jste dostali za dárky?

Nejlepší odpověď
quentos

Knihy, vstupenku na festival, ponožky… tato informace bude pro tebe jistě mít cenu zlata…

Další odpovědi
ivzez

Krásný den strávený s lidmi, které mám ráda.
(Ani tato informace Vám nejspíš k ničemu nebude.)

briketka10

Ježuch byl letos na nás hodný..

Hlavně že se máme rádi a je to zdraví.

El. otvírák na konzervy. Iqos cigaretu.
Voňavku od sestry tu samou, co našla
pod stromečkem ode mě. Tak proběhla
úsměvná výměna :)
Teplou hezkou mikču s kapucí.
Termo hrnek s kočičkama.
Velkou svíčku v malované sklenici.
Domácí pečený čajíček :)
A malý pekáček do mé malé trouby..
Můj kocourek dostal kuřecí maso,
kousek kapra a malej kousek šunky 😁

zjentek

Má milá je otylá a tak u mě pod stromkem se objevily samý sladký goodies (aldké goodies= sladké dobroty, čili sladkosti) určený pro mě, i když je prakticky nejím. Hóódně dobrotek. Je to vlastně jediný způsob, jakým se mohou u mě v domácnosti sladkosti vyskytnout, koupit to za peníze mě ještě nikdy nenapadlo, když chci sladký, mám v chladným sklípku řepu ve vlhkých novinách! Teď se v tom snažím najít nějaký souvislosti, protože DÁRKY NOSÍ JEŽÍŠEK!

Rokio

Nový tablet, knížky, sladkosti a potřeby do koupele.

briketka10

A co jsi dostal Ty?