Avatar uživatele
anonym

Jaký dárek jste dostali za „všechny prachy“ ?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iwetax, fablen před 4740 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Krabici doutníků a to jsem nekuřák,tak jsem je rozdal těm co kouří.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Od kamaráda k narozeninám šachy. V té době jsem špatně uměl dámu. Ale je pravda,že jsem si je nechal,a dokonce,se je naučil hrát.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fablen

zahradní gril

(bydlím v paneláku, zahradu žádnou nemám a na balkoně v paneláku 1.patra grilovat určitě nebudu).
Dárek jsem vrátila dárci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Miluju oheň a svíčky, takže pořád dostávám svíčky a to je OK. Ale kdysi chtěl kdosi improvizovat a bejt originální a věnoval mi takovou tu náhrobní svíčku na baterky… :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Od přítele jsem dostala takovou strašnou nemoderní modrou mikinu z bazaru. Asi za 2roky, jsem dostala opět mikinu, tentokrát velikosti L přirom mám XL nebo XXL. Když jsem jí ze všech sil dostala na sebe, tak řekl, že jí budu nosit až zhubnu, pak se mi prý bude hodit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

Dostal jsem slevový kupon 5000 na garážová vrata.
Nemám barák,garáž a ani auto :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kore7

Nevím, jestli za všechny prachy ale dostala jsem od manžela jeden z těchto sexy kostýmků https://www.e­roticsexshop.cz/ka­tegorie/oblece­ni/pro-zeny/kostymy Trochu sranda, trochu vážno. Vzala jsem to. Dárku jsem se smála a teď ho dokonce i někdy večer vytáhnu, když je nálada a chuť 🙂

před 2111 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek