Avatar uživatele
lukas.zmizik

mohu se zeptat, co jste dostali?

Doplňuji:
barnajka: ja dostal tohle:
http://mozekje­kamos.ic.cz/po­kus/adresar/pa­pousek.jpg

a nebud smutna, ze jsi nic nedostala, v tomto pripade ti mohu darovat dva nase kocury.))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, johana 56, hanulka11, barnajka, Vlk-Gabriela, Illines před 4478 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

Akutní zánět slepýho střeva a od pana doktora po čuni, proč ho s takovou banalitou otravuju v tento sváteční den :D
Ne, vážně – já ještě ani neveřečela, natož abych měla po nadílce. Kam spěchat, času dost :))
Ale co se těch dárků týče – doopravdy upřímně doufám, že nedostanu lautr nic. Za prvý nic nechcu, a za druhý jsem si letos vánočních překvápek užila až až.
Stačilo, díky :)

Ehm, mimochodem…není-li to přílišná drzost…smím ti tvou otázku oplatit? Copak pod stromečkem našel mladý pan Zmizík? :)
Doplňuji:
To jsi vážně dostal? No ten je nádherný, opravdu moc! Závidím! :)
Já právě plánovala, že bych ‚sama sobě si‘ nadělila dva potkánky – je to můj sen už delší dobu, Vánoce teď byly krásná příležitost…ale nestíhám doma všechno připravit. Teprve jsem koupila pár blbinek do klece, tak jestli budu tímto tempem pokračovat dál, do Vánoc 2050 to možná stihnu :)

A neboj se o mě, jsem oukej :) Nemrzí mě dárky, který jsem nedostala, ale spíš jeden, který jsem dostala. Ani nevím proč, ale letošní Vánoce mě celkově jaksi neberou,… až se za to zapšklounství hnusím sama sobě. Druzí se dojímají u pravých koled, já si za svou koledu nr.1 letos zvolila tuhle :))
http://www.you­tube.com/watch?v=BqfZUX5­svCg&list=FLvZN3wBR-M6XmL4aUCZwaPA&in­dex=13&feature=plpp_vi­deo

Upravil/a: barnajka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Klidně.My jsme si se ženou,už před svátky, „nadělili“ komplet novou kuchyni,takže dárky byli knihy,kosmeti­ka,něco osobních věcí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

od táty oblečení, od mámy nic

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Zatím ještě nevím.........u nás se čeký s vybalováním až přijdou vnoučata. Aspoň se můžeme delší čas těšit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek66

Já dostal samé užitečné věci.
Medovinu, červené víno, domácí slivovici…
Ježíšek ví co nadělit „labužníkovi“. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SonsyMite

Monitor, ohňostroj, knížky Druhá Světová válka a Kryptologie, oblečení atd…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Dostal jsem knihu a pantofle.:-)
To Barnajka:Barnajko ty jsi ale škarohlíd.A ještě taková sprostá písnička.To Ježíšek nepřiletí ani příští rok.:-p

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Radost, že potomci měli z dárků radost.
Co víc si přát?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Čert ví co v tom je. Bojím se to otevřít.
http://img.na­dapenny.com/t20/113­58/nadap172733112­030230.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Illines

Po 15 letech spolecneho ziti ,vyznani lasky. A par drobnosti k tomu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vlk-Gabriela

Každý den je mi darovaná láska a porozumění. Včera navíc jsem dostala ještě dva panáky vaječného likéru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Jak už jsem psala v posledních dvou týdnech. Vše co jsem chtěla jsem dostala v průběhu roku, akorát záclona je stále (už asi dva týdny :-/) v obi na šití.

Včera jsme jen s taťkou pojedli a dali si „dárky“ o kterých jsme věděli, protože jsme je vybírali spolu, takže jsem si KONEČNĚ rozbalila velkou kuchařku plnou českých jídel. 🙂

Oficiálně budeme slavit až s bráškou dneska večer. Takže možná ještě něco dostanu, ale nečekám nic velkého, protože rodinný rozpočet se prudce snížil, když jsme si kupovali před týdnem jiné auto. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Telefonát a e-mail s obrázkem k Vánocům. Dokud máme PC a proud v zásuvkách. Inu, hospodářství válečné. A bude hůř, škrty, úspory, říká financmajstr kalous ušatý. Ale, nekazme si svátky. PF 2012.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek