Katru7

Co děláte na silvestra?

:):):)

Nejlepší odpověď
WeeBear

Záleží, jak ho trávím. Letos ho budu trávit s novým přítelem.. Tudíž si asi vezmeme ke mně do pokoje nějaké jídlo, sekt na přípitek (myslím opravdu jen přípitek na půlnoc, ne opití 😁), jsme domuveni, že si vezme notebook a podíváme se na nějaký film.. Takže asi tak. 🙂

Další odpovědi
Drap

Téměř uplně stejně, to co každý jiný den

MILAN1961

sednu si na sedačku čumím na bednu a sem tam něco zdlábnu no prostě jako každý rok

terry

Bavím se.

Deli

Počti si třeba tady:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/planujete-byt-doma-na-silvestra

A příště prosím koukni do starších odpovědí, asi je zbytečné, aby byly dva podobné dotazy dokonce na shodné stránce…

A co budeš dělat Ty?

led

Poruším tradíciu, konečne nebudem pracovať na Silvestra.
PS.
Aspoň dúfam, že nik nezavolá…