leonessa

Plánujete být doma na Silvestra?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Deli

Ano

Ano, budeme mít na návštěvě ještě jednu rodinu s dětmi a navíc pořádáme Silvestra na mostě, už počtvrté – je to takové setkání lidí z naší obce na našem mostě, pro všechny připravíme svařák, grog, punč a čaj a po půlnoci se odpálí všechny donesené rachejtle z louky. Dohromady to vydá na slušný ohňostroj. Lidi se schází od 23 h a zůstávají dle chuti a nálady, loni se to protáhlo do tří nad ránem, ačkoli mrzlo 🙂

Další odpovědi
Drap

Ano

Stejně letos jako loni a spoustu let před tím.

quentos

Ano

to jsem porušil snad jen jednou v životě. Byly i smělé plány, že bych zajel za kamarádkou do Brna, ale asi to nedopadne

Jikra

Ano

redy

Ano

MILAN1961

Ano

JAKO KAŽDÝ ROK

SonsyMite

Ne

nene budu strašit!

terry

Ne

Natee

Ano

Jako vždy.

samicek333

Ano

nechápu proč bych měla jezdit pryč

WeeBear

Ano

Ano.. Ale ne sama! 🙂

Vlk-Gabriela

Ano

Budu v klidu a tichu domova.

MadAnnie

Ano

ondra07

Ne

Ne, Silvestr budu trávit u mojí „kámošky“ :)