famen9

Co dělat když vám pes utíká?

Chodíme s naším pejskem na procházky,dáváme mu jídlo i vodu,hrajeme si s ním,co mu pořád chybí?Vždycky musíme upevnit vrata protože je pořád rozbíjí.Jak máme udělat aby nám stále neutíkal?
Doplňuji:
No už nám utek asi navždy :(

Nejlepší odpověď
Drap

Byla nedůsledná výchova v mládí. Těžko se bude odnaučovat. Připravit mu dostatek zábavy a pohybu, aby se jeho potřeba toulat se po okolí zmírnila.

Další odpovědi
Littl3

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pes-utika-jak-na-to

RissaCZ

toho se nezbavíš náš pes také furt utíká stačí aby uslyšel čubky a už hned letí :)

cochee

Vykastrovat.

anonym

Ono to je těžké,každý pejsek je individualita,jeden je poslušný,druhý utíká,třetí chodí za čubama.To si nevybereš.Musíš se s tím smířit,snad by pomohl menší trest,ale jen jen mírný,aby si uvědomil,že to nesmí.

jáára

jak na vždy? to snad ne

iceT

Nezoufej,pokud ho nezajelo auto,tak se asi zase za čas vrátí.Nebo taky nevrátí.
Ale pokud jste věděli,že utíká,tak stačilo psa uvázat na dlouhý řetěz kvůli pohybu;sice to ní moc humánní,ale útěkům by se předešlo