VLV

Co dělat když telefon nelze zapnout?

telefon večer perfektně fungoval, a ráno je vypnutý a nejde zapnout, zkoušel jsem ho dat na nabíječku a nic…
A bohužel mam nevyjímatelnou baterku, navíc jsem si ho koupil u Datartu takže s reklamaci by to nevypadalo moc dobře.
Doplňuji:
Telefon: Huawei vision U 8850 – všechny doklady mám, kupováno v Datartu.

Nejlepší odpověď
briliant

Pokud je v záruce budeš muset asi uplatnit reklamaci u prodejce.

Další odpovědi
beer

Jedině reklamace..

Bedy

Co je to za telefon (značka+typ)? Kdy jste ho kupoval? Máte záručák a doklad o koupi (účtenku)?
Doplňuji:
Je, Huawei – mám s ním osobně příšerné zkušenosti… No pokud je telefon ještě v záruce, tak ho běžte reklamovat. Ideálně požadujte vrácení peněz a kupte si něco jiného (můžeme něco spolu vybrat) nebo aspoň výměnu.

duchykk

mam ten sami problem, vodafone smart ultra 6,ani mi to neukazuje na displlay ze s enabiji pouze dioda sviti,nelze zapnout,