e1232851@trb

Jaké jsou vaše zkušenosti se značkou Huawei ?

… pokud nějaké máte

já měl Ascend Y300 a byly to dva roky utrpení. Android o té doby nechci ani vidět.

Odpovědi
Nechápavé

Je to dobrá značka,pokud se jedna o telefony,ne­kupoval bych nic jineho nez Sony a Huawei :)

Ale zalezi taky na tom co chces kupovat sice nevim co prodavaji jineho nez „smartfouny“ ale i tak :)

anonym

telefon P7 mě zklamal, ale asi jsem moc náročný

Magnum9

S Huawei mám jen dobré zkušenosti,vyrábí opravdu dobré a kvalitní telefony. Mám Huawei P6, ale už jsem měl možnost vyzkoušet i P7 a P8. S P6 jsem neskutečně spokojen, přestože není nejlepší a má nějaké vady, nicméně s těmi už jsem se u novějších modelů nesetkal. Navíc například podpora u Huawei celkem funguje, a hodně se v ČR rozrůstá.