Heřman

Proč mě nejde zapnout mobil.

Dneska (22.12.) se mě vypnul mobil a nejde zapnout a když připojím nabíječku tak ze zadu bliká červené světýlko a když vložím do mobilu baterii tak přestane blikat a jinak se nic neděje. Co mám dělat aby mobil zase fungoval.
Doplňuji:
Mobil → Sony Ericsson G502 ;zdířka na nabíjení → http://www.mobil-partner.cz/im­g/p/843-958-large.jpg

Nejlepší odpověď
Drawknife

Někdy je baterie tak vybitá, že je potřeba mobil chvíli v nabíječce nechat. Nicméně, jestli problém přetrvává doporučuji vyčistit kontakty mezi baterií a telefonem a pokud ani toto nepomůže, tak jedině navštívit servis!

Další odpovědi
www

Možná je zcela vybita baterie.
Vyjmi a znovu vlož baterii, pak teprve připoj nabíječku a začni nabíjet. Pár minut ale počkej, než mobil zapneš!

Děda Louda

Byl naprogramován jen do konce světa. Po něm by se už jen zbytečně vybíjela baterie.

huxa

značka? Sony Ericsson? přes jaký port jej nabíjíte?

Lenča59

Mobil bez baterky zapnout nejde :D Ale taky můžeš troškičku přemýšlet a třeba napsat značku mobilu!!

Mapel

Jseš velice odvážný když připojuješ mobil k nabíječce bez baterie. Mohl jsi něco odpálit.