Kubas11

Co dělat,když mi nejde poslat sms ?

Mám mobil Samsung Galaxy Mini (Android)
Chci poslat sms a zasílá a najednou napíše,že Nezdařilo se!
Celý mobil se jsem resetoval,ale je to stejné.. :)
Prosím pomozte a děkuji

Odpovědi
Ella

zkuste infolinku, párkrát se mi to z ničeho nic stalo taky a oni mi popsali, jak zkontrolovat nastavení sms. Udělala jsem co mi řekli a fungovalo to.

anonym

zavolat

Velda

No problém se nejspíše týká Androidu, ale přejděme k identifikaci problému.
telefon1 – Váš telefon s Vaší kartou SIM – SIM1
telefon2 – jiný telefon s jinou kartou SIM – SIM2
1.) Vypněte telefon1, vytáhněte svou SIM1 a dejte si tam SIM2 a pošlete někomu sms.
2.) Vložte SIM1 do vypnutého telefonu2, zapněte jej a odešlete si SMS na SIM2 (Která je momentálně v telefonu1.).
3.) Z telefonu1 ze SIM2 pošlete SMS na SIM1 v telefonu2.
4.) Pak to dejte, tak jak to patří. 🙂

Napiště jak jste dopadl, jeslti ty body skončily úspěchem. Jestli skončily úspěchem všechny, mělo by dojít k tzv. popostrčení Vaší SIM/telefonu a už by to mělo jíti. 🙂