Adamisko78

Poradíte jak vyřešit, když mi nejde zapnout mobil Huawei Y6 2017?

Nejde mi zapnout mobil Huawei Y6 2017

Prosím potřebuju pomoc šel jsem na clean master a jak se mi to čistilo tak jsem dal zastavit sekalo se to trošku a jak sem držel dlouho tlačítko napájení tak se to vyplo ale abych to vypl cely tak ho musím držet dlouho a poté ťuknout 2× klepnutím vypnete a nabíjim si ho a je tam červený světýlko ale když to vytahnu tak je to tam furt. nějaké nápady

Odpovědi
Arne1

Servis.

Edison

Dlouhý, ale opravdu hoooodně dlouhý stisk napájecího tlačítka… Pro začátek. Pak by snad mohlo zabrat držet vol up a zapínací, nebo nějaká jiná servisní combo, dle toho, co najdeš na netu.

jáára

Clean master je čínskej malware. Nechápu jak to někdo může eště používat a k čemu. Android pracuje se systémovými prostředky jinak než Windows. Zažité chybné informace a tak teď se divíš čemu?