LADIS

Nejde mi zapnout mobil zn. Samsung Galaxy S8 po restartu. Poradíte?

Ahoj, mám Samsung Galaxy S8 a měl jsem ho na nabíječce (bylo tam asi už přes 70 %). Telefon jsem potřeboval z určitých důvodů restartovat, a tak jsem ho restartoval a mobil jsem měl stále na nabíječce. Od té doby mi nejde vůbec zapnout. Už jsem zkoušel i držet power button + volume up, a stejně furt nic. Poradí mi někdo?

Odpovědi
Jiří Bohumil

Předpokládám že máš OS Androida. Pak pomocí power a volume (+/-) a zkoušením různé kombinace jejich stisku je možno spustit „Android recovery system“. Je to nutné zkoušet různě a mnohokrát a v různých kombinacích, většinou se to napoprvé nepodaří. Pak je možno, po uvedení do recovery (na display panáček Androida) a pak nápis Android recovery systém, v tomto nalistovat a vymazat data a paměti cash a provést „obnovení systému do továrního nastavení“. Chce to mít trpělivost a zkoušet. Při tomto procesu je pak nutno nastavit vše, jako při prvním spuštění mobilu. Důležité je mít nabitou baterii, nebo raději připojenu nabíječku.

Vladislav II

Samsung toto občas dělá, mám s tím zkušenost, sekají se, zamrzávají atd. Zkuste příště vyndat baterku, mě osobně to pomohlo