jirinka001

Samsung galaxy mini 2 – proč nejde zapnout?

Ahoj. Dnes jsem v autobuse šla hrát pixwords a najednou se mi sekl mobil. Mobil se mi občas sekl už dřív, vždycky jsem vyndala baterku a pak ho zapla a fungoval. Minule jsem ho chvíli nechala tak a pak se sám vzpamatoval, to jsem udělala i teď, jenže mobil byl pořád seklý. Doma jsem pak zjistila, že nějak vibruje, podívala jsem se na něj a – vždycky jako by se zapl, zabrněl, ukázalo se tam logo Samsung a pak zhasl. A tak pořád dokola. Vyndala jsem a nandala baterku, a nic. Měl 60% baterie, takže se nemohl vybít. Už jsem zoufalá. Nevíte někdo, co s tím? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
brillant

https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=sam­sung+galaxy+mi­ni+2+nejde+zap­nout&sourceid=o­pera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl