NL2

Jak zapnout telefon?

Mám mobil LGg3s. Vybil se mi a tak sem ho dal na nabíječku, ukázalo se mi, že se telefon nabíjí dokonce se i zapne ale nestihne naskočit ani hlavní obrazovka, nevíte co s tím?

Nejlepší odpověď
gecco

Dej baterce čas na vzpamatování – nech telefon na nabíječce a zapnout jej zkus tak za hodinu…
Pokud ale došlo k hlubokému vybití, možná budeš muset měnit baterku…

Další odpovědi
bolak

Jako první bych zkusil vyndat a zase zandat baterii.