Dave5575

Mám si koupit Vodafone Smart Ultra 6?

Ahoj, mám zastaralý telefon Galaxy Nexus a už pomalý a zasekáný… Na internetu jsem našel telefon Vodafone Smart Ultra 6 za 4997 kč. Má 2GB ram 64 bitoví a 8× procesor.. Což myslím že za tu cenu je slušné, navíc v září má být k dispozici i bílá varianta.

Telefon: http://www.vo­dafone.cz/tele­fony/vodafone/vo­dafone-smart-ultra-6/?promo=branded-devices:button:a­ny:smart-ultra-6

Má to smysl?

Nejlepší odpověď
www

Záleží jen na tobě, telefon ale není špatný. Já bych koupil.

Dave5575

Děkuji za názor koupi ještě zvážím.