Rybejsma

Co by se stalo?

Pokud by v americe prezident například nastolil cenzuru, stal by se tam převrat nebo něco podobného, jak by lidé komunikovaly když větsina nejdůlezitejsich veci je v americe (usa) jako třeba vyhledavani, email, komunikace (facebook, instagram email apd.), Hry (steam) atp. Myslite ze by tohle vsechno skoncilo, pokud by se nedalo prakticky komunikovat (mimo usa je toho minimum.) Tak by to byla asi konec světa ne?

Píšete, že normy jsou pro všechno, ale česká pravopisná norma vám nic neříká.
Např. velká písmena zatím nebyla zrušená,.

Nejlepší odpověď
elkon

Jsou to bláboly a spekulace. A nauč se gramatiku.

Další odpovědi
Drap

Proč by měl být konec světa. Všechno by fungovalo dál. Možná v pozměněné podobě, ale fungovalo. Pamatuji doby, kdy žádné sociální sítě, internet nebyli, telefon byl vzácný, třeba jeden v obci a svět se normálně otáčel, vyrábělo se a lidé žili, možná i spokojenější než dnes.

Emefej

Ano, pro řadu lidí by bez instagramu a fecebooku nastal konec světa.

Já pamatuji doby, kdy telefony (nikoliv mobilní) byly dva v celé ulici. Na TV jsme se chodili dívat k sousedům. Přesto jsme přežili.

Cuciet92

Elkon – co jsou podle tebe spekulace a bláboly? V usa se nemůže zmenit rezim nebo prevrat?

Emefej

Blábol je to o konci světa bez FB.

Cuciet92

Ale lidé musí prece nejak komunikovat.

Arne1

Třeba by si zase sdělovali novinky večer v hospodě.

cochee

Aha, takže před Xichtoknihou nekomunikovali, jo?