Lgee

Co by se stalo, kdyby generálové odmítli vykonat rozkaz Kim Čong Una?

Ale kdo by je popravil, kdyby to generalove neprovedli?

Nejlepší odpověď
Reezo

To je hodně diskutabilní a záleží hodně na okolnostech a na loajalitě vojáků ke Kimovi. Nedá se jednoznačně říct, jestli by vojáci následovali generály nebo Kima.

Každopádně žádný generál by si nic netroufl, pokud by za ním nestála významná část armády.

Dokážu si představit, že by případná vzpoura nebo pokus o převzetí moci mohl vyústit v jaderný konflikt v globálním měřítku.

Další odpovědi
elkon

Dal by je popravit, jak je jeho zvykem.

Kryšpín

Kdo by je popravil přídržtašky

dubraro

Záleží na tom, kolik by jich bylo. Kdyby málo, byla by to vzpoura a generálové potrestáni. Kdyby většina, byl by to vojenský převrat a potrestán Kim.

jsemjá

Zabil by je.