Hufnágl

Chodíte často pro rozumy na „Novinky“?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Ne. A domnívám se, že poměrně velká čtenost zpráv na Novinky.cz je dána pouze jejich zobrazováním na portálu Seznam.cz, který provozuje největší a zároveň nejpopulárnější freemailovou službu na českém internetu.

Další odpovědi
Dochy

Mno… lezu tam. Ale popravdě jak píše Pepa – kdybych neměl účet na Seznamu tak tam nejspíš nepáchnu. A popravdě ani nevím jaký server bych měl sledovat, připadá mi že jsou všechny „zpravodajské“ weby poměrně podobně mizerné a některé ještě horší spíše jen blogy…

Drap

Ne

da ny

Ne.

Kelt

Já se přiznám, že ano. A občas něco použiji i jako námět na otázku.

Rokio

Raději mám Finance.cz a Idnes.cz. A samozřejmě si občas přečtu regionální noviny.

Smack

Ono je jedno kam vlezeš, všude je to stejný, plno zpráv všude všechno.

ten který je

Novinky na Seznamu mi připadají jako jeden velký bulvární plátek.